Cintes al biaix: on comprar a l’engròs i al detall

Byetsa és una empresa familiar que fabrica cintes al biaix, que es va fundar el 1969 a la comarca del Bages. Des dels nostres inicis, moltes coses han canviat, entre elles, les maneres de produir, els avenços tecnològics i les tendències, són les transformacions que més destaquen. 

No obstant això, hi ha dos factors que hem aconseguit mantenir a través dels més de cinquanta anys que tenim d’història, que són la qualitat de tots els nostres productes i el compromís que tenim amb els nostres clients. 

Actualment, comptem amb un catàleg amb més de 80 tipus de col·leccions de cintes al biaix, que venem per a la producció industrial de tota mena de peces tèxtils i per a merceries. Pels primers, els podem proporcionar rotllos i carrets industrials de 50 a 200 metres. Pels segons, oferim rotllos o carrets de 5 a 25 metres, segons les necessitats concretes del negoci. 

cintes al biaix on comprar

Conegui el magatzem de Byetsa: tecnologia i innovació al servei de la producció de biaixos

El magatzem de Byetsa és un espai ubicat a Manresa que té més de cinc mil metres quadrats dedicats a la producció. Entre les coses que més ens enorgulleix presentar, hi ha les modernes instal·lacions que tenim, el gran estoc amb què comptem i posem a disposició dels clients i el personal àmpliament qualificat que conforma el nostre equip. 

cintes al biaix on comprar

Modernes instal·lacions

Des dels nostres inicis, fa més de mig segle, hem tingut clar com és d’important adaptar-nos a les noves tendències del mercat, a través de la mecanització, automatització i informatització de tots els nostres sistemes productius. Així, al llarg dels anys hem anat adaptant les nostres instal·lacions a la indústria 4.0.

Comptar amb unes instal·lacions modernes i avançades és una de les claus que ens permeten cobrir les necessitats i les demandes de sectors tan exigents com la indústria, el gran consum, la moda i l’alta costura, la llar o el packaging. També és aquest el factor que ens ha permès créixer i expandir-nos per tot el món, gràcies a l’àmplia xarxa de distribuïdors de què disposem. 

Estoc

A Byetsa coneixem de prop la importància de tenir el producte just per cobrir cada necessitat. Per això, al nostre magatzem comptem amb un gran estoc de biaixos, que estan sempre a disposició dels nostres clients. 

Si ens visita, podrà escollir entre les més de 7000 referències i cent cinquanta mil unitats que tenim a la nostra seu ubicada a Manresa, que gaudeix de més de cinc mil metres quadrats dedicats a la seva exclusiva producció. 

cintes al biaix on comprar
cintes al biaix on comprar

Personal qualificat

Un altre dels punts forts del nostre magatzem es troba constituït pel nostre capital humà, que destaca tant pel que fa a la producció com al servei al client. Aquests són dos dels pilars que destaquen de la nostra companyia respecte a la competència. 

A Byetsa tenim un equip format per més de trenta professionals, que saben molt bé com combinar la tradició amb la innovació. D’aquesta manera, el nostre equip és un gran coneixedor de la història i les tècniques tradicionals de producció dels biaixos, al mateix temps que estan formats i dominen les tecnologies i tècniques més contemporànies. Com a resultat, actualment podem garantir una producció mensual de més de dos milions de biaixos. 

El nostre equip comercial també és clau a l’hora d’oferir el servei d’atenció al client més atent i personalitzat de tots. A més a més, a Byetsa ens caracteritzem per ser flexibles, ja que sempre busquem adaptar-nos a les necessitats dels nostres clients. 

Volem ser el seu majorista de biaixos de confiança

Si està buscant un majorista per comprar cintes al biaix, després de mostrar-li el nostre magatzem i la nostra manera de treballar, esperem que confiï en nosaltres a l’hora de buscar un nou proveïdor de biaixos pel seu negoci. A través del nostre catàleg online podrà consultar tots els productes que tenim pel seu negoci. 

Si vol saber més coses sobre la història i la trajectòria de Byetsa, el convidem a visitar la nostra pàgina web. Per resoldre els seus dubtes, pot contactar amb el nostre equip comercial trucant al telèfon 93 874 40 98, o enviant-nos un correu a [email protected]. Si ho prefereix, també pot omplir el formulari de la web